Inter Motto

Hakkımızda

İddialı ve nesillerce var olmayı hayal eden markaların, bilinir olma arzusunda; profesyonelleşen, kaynaklarını yöneten, müşterisine aşık olanların…
Global düşünenlerin danışmanlarıyız…

Inter Motto olarak, sektör farklılığı gözetmeksizin, süreklilik, büyüme ve markalaşma süreçlerinde iddialı kuruluşlara bir çok uzmanlık alanında entegre çözümler sunan bir yönetim danışmanlık firmasıyız.

Özetle; müşterilerimizin performanslarında önemli ve kalıcı iyileştirmeler yapmalarına ve en önemli amaçlarını gerçekleştirmelerine yardımcı oluyoruz.

Farklıyız!..

Organizasyonumuz; hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşlara verimlilik, motivasyon ve kazanç anlamında değer katma konusunda taviz vermeyen profesyonellerin katılımıyla tasarlanmıştır.

Sektör ya da ölçek fark etmeden , her müşteriye doğru deneyim ve uzmanlıkla hızlı bir şekilde ulaşabiliyoruz.

Danışmanlarımız arasında akademisyenler, mühendisler, tasarımcılar, yöneticiler,  girişimciler bulunmakta.
Bu yapımız ve kurum kültürümüz yaratıcılığımızı, vizyonumuzu ve problem çözme yeteneklerimizi zenginleştiriyor.

Misyonumuzun temeli, müşterilerimizin başarılarına yardımcı olmak ve performanslarında kalıcı iyileştirmeler yapmalarını sağlayarak topluma katkılarını artırmalarına yardımcı olmaktır.

Yaptığımız iş çok açık.

Çalışmalarımızda doğru insanları, işletmelerdeki değişim ve dönüşümü teşvik etmek için bir araya getiriyoruz.
Kuruluşların sürdürülebilir avantajlar elde etmelerini sağlayan yetenekleri geliştirmek için müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz.
Geleceği müşterilerimizle birlikte şekillendiriyoruz.

Bilimsel veriler, titiz analizler ve operasyonel disiplinimiz çalışma temellerimizi oluşturuyor.

Çığır açan fikirlerin çoğu zaman gerçek müşteri sorunlarını yaratıcı bir şekilde çözmek isteyen ekiplerin çalışmalarından kaynaklandığına inanıyor, başarımızı müşterilerimizin başarısıyla ölçüyoruz!

Biz Kimiz?

Kurumlara insan kaynakları sürecinden başlayarak üretim ve pazarlama satış alanına kadar destek veren, kendi alanında uzman profesyonelleriz!

Ne Yapıyoruz?

Çalıştığımız sektörde ve hizmet verdiğimiz kurumun içinde yaptığımız bilimsel, gerçekçi analizler ışığında tasarruf, büyüme ve kâr artışı ortaya çıkarıyoruz!

Nasıl yapıyoruz?

Yönetimde, üretimde ve pazarlama/satış sahasında fiili olarak çalışıyor, kurumsallaşma ve büyüme sürecinde yatırımcıların sürekli yanında yer alıyoruz!