Danışmanlık Hizmetleri

Dijital Dönüşüm

Farkında mısınız?..

İletişim çağının her türlü nimetiyle donanım kazanan profesyoneller, tüm satın alma süreçlerinde son kararı dijital mecralarda alıyor.
Bu çılgın mecranın otoritelerinden oluşan ekibimiz, markanızın hedef kitlesi kimlerden oluşursa oluşsun, sizleri ulaşılabilir ve tercih edilen bir kurum haline getirmek için çalışıyor…

Ürün ya da hizmetiniz, emin ellerde.
Nokta atışıyla, odak şaşmadan, sizleri tüketicinize ulaştırıyoruz!..

Sosyal medya, dijital pazarlama, dijital medya planlaması ve yönetimi işin uzmanlarına yaptırılır. İddialıysanız tabi…

E-ticaret sitelerine her gün onlarca yenisi daha ekleniyor olsa da, bir e-ticaret sitesi kurmak özen ve titizlik gerektirir. Site sahipleri, internet üzerinden satış yaparken ürün ve hizmetlerinin talebi karşılayabilmesini, stokların doğru biçimde takip edilmesini, sitelerinin kullanıcı dostu olmasını ve muhasebe çalışanlarının gerekli mali analiz verilerine kolayca erişilebilmesini ister.

Geliştirme ekibimiz, özelleştirilebilir ve düzenlemesi kolay açık kaynak platformlarını kullanır. Bu sayede isteğe göre e-ticaret sitelerinin, muhasebe, satış noktası (mağaza) ve stok sistemlerinizle entegrasyonunu da sağlarız. Geçmişte e-ticaret deneyiminiz olmayabilir, işinizi e-ticaret ortamına taşırken karşılaşacağınız zorluklar konusunda çekinceleriniz de olabilir. Dahası, rakipleriniz e-ticaret konusunda sizden çok çok ileride de olabilir. Private shopping sistemlerinden grup satın alma sitelerine, kupon ve indirim çeki modüllerinden muhasebe sitemlerine entegre çözümlere kadar pek çok farklı örnek sunabiliriz. E-ticarete adım atarken ya da sisteminizi geliştirirken lütfen deneyimlerimizden ve yaratıcı fikirlerimizden yararlanın.

Google AdWords ve sosyal medya yönetimi alanlarında uzmanlaşan ekibimizle birlikte markanızı; Google’ın sahip olduğu milyonlarca web sitesi içeren arama ağı, Google Maps, YouTube video platformu gibi birçok Google ürünü ile etkileşim haline getirip, daha geniş internet platformlarında ürün ya da hizmetinizle ilgilenen müşterilerinizde marka bilincini yaratabiliriz.

*Uzman kadromuzla birlikte tüketicilerinizi daha yakından tanıyarak alışveriş istatistiklerini çıkartalım ve işletmenizi, ürününüzü ya da vermiş olduğunuz hizmeti Google Adwords sisteminin sunduğu hedefleme seçenekleri ile potansiyel müşterilerinize anında ulaştıralım. Pazar payınızı beraber genişletelim.

E-Ticaret alanında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bize ulaşın!

error code: 522