Inter Motto

Eğitimler

Eğitimlerimiz ve atölyelerimiz, kurumlardaki dinamik ve potansiyelleri açığa çıkararak, kurumların gelişim ve dönüşümlerini hızlandırmaktadır…

Sektör ve ölçek farklılığı gözetmeksizin, her organizasyonun disiplin ve içeriğini, hedeflerini ve zorluklarını anlıyor ve onların değer faktörleri ve hedefleriyle bağlantılı programlar hazırlıyor, liderlerin ve çalışanların potansiyelini açığa çıkararak dönüşümleri hızlandırıyoruz…
Ezber bozuyoruz!..
Eğitimlerimizin detayları, çalışma disiplinimiz ve referanslarımızla ilgili detaylı bilgi için her zaman sizlerle görüşebiliriz.

Eğitimler

Kurumsal Yönetim Programları

Yöneticilik, farklı anlamlarla örtüşen yetkinlikleri içinde barındıran bir kavram.

Sayfaya Git

Eğitimler

İnsan Kaynakları Programları

Hedef, İnsan Kaynakları konusunda çalışan uzmanların bilgi ve deneyimlerini artırmak kadar, farklı alanlarda uzmanlaşmış yöneticilerin bu konuda bilinçlenmelerini sağlamak ve verimliliğini artırabilmektir.

Sayfaya Git

Eğitimler

Kişisel Gelişim Programları

Organizasyon ve çalışanların beceri ve deneyimlerinin geliştirilmesine yönelik olarak hazırlanmış olan “Kişisel Gelişim Programları”; eğitici ve geliştirici programlardır.

Sayfaya Git

Eğitimler

Pazarlama-Satış Programları

Kadroların etkili satış ve pazarlama becerilerini geliştirmeye yönelik olarak hazırlanan bu programlar, teorik bilgilerin yanı sıra, kuruma özel uygulamaları da içermektedir.

Sayfaya Git

Eğitimler

Outdoor Grup Dinamikleri

Outdoor Eğitimler; motivasyon, ikna kabiliyeti, kendine güven, karar verme, yaratıcılık gibi pek çok özelliğin ” öğrenilebilecek ” beceriler olduğunu irdeler ve görmemizi sağlar.

Sayfaya Git
error code: 522